Дата: 22.05.2019 12:46

БОГУСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ

22 травня  2019 року с. Медвин № 14

Про проведення громадських слухань

Відповідно до ст.ст.4,6 Положення «Про громадські слухання в Медвинській сільській ОТГ», керуючись ст. 42 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою отримання пропозицій громадськості:

1. Провести 25 травня 2019 року о 9 годині в приміщенні Медвинського сільського Будинку культури  громадські слухання з питання розгляду звернень жителів щодо забезпечення організації дотримання основних вимог санітарного законодавства під час проведення робіт із пестицидами і агрохімікатами на території Медвинської сільської об’єднаної територіальної громади ( Медвинської ОТГ).

2. Запросити для участі в громадських слуханнях:

3. Жителів Медвинської ОТГ.

4. Керівників установ та організацій, що здійснюють господарську діяльність на території Медвинської ОТГ;

5. Посадових осіб, членів виконавчого комітету  та депутатів Медвинської сільської ради.

6. Заступнику сільського голови Хосі П.О. вжити заходів щодо розміщення на інформаційних щитах на території сільської ради оголошень   про проведення громадських слухань.

7. Директору Медвинського СБК Мазуренко Г.М.   вжити заходів щодо підготовки приміщення Будинку культури для проведення громадських слухань на призначену дату.

8. Системному адміністратору сільської ради Сіроштану С.О. –забезпечити оприлюднення інформації про проведення слухань на офіційному веб-сайті Медвинської сільської ради.

9. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови  Хоху П.О.

Сільський голова С.А.Плаксун

ФАЙЛ