Шановні жителі Медвинської громади!

Дата: 23.08.2019 19:33

Від імені апарату Медвинської сільської ради, депутатів, виконавчого комітету, від себе особисто вітаю Вас з  Днем Державного Прапора України та  28 річницею незалежності України!

28 років майорить над вільною та незалежною Україною синьо-жовтий прапор, що є символом національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

Сьогодні ми схиляємо голови перед гарячими серцями  кращих українців, які вірили у незгасну зорю України, наближали її Незалежність, тими,  хто сьогодні, не шкодуючи життя, захищає її від агресора.

Запорукою подальшого успішного державотворення  є громадська злагода, об`єднання усіх громадян України  у спільному  прагненні – зміцнити силу і славу своєї Вітчизни, відбудувати міцний та заможний український дім, у якому  щасливо будемо жити ми, наші діти й онуки.

Бажаю Вам миру і злагоди,  міцного  здоров`я, сімейного благополуччя.

Нехай у Ваших серцях  не міліє  джерело віри і надії на краще, почуття гордості і любові до своєї держави!

Слава Україні! Честь і слава її Героям!

З повагою сільський голова                          Світлана Плаксун