Дата: 09.10.2019 10:02

Шановні працівники поштового зв'язку!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітього дня пошти!
Ваша професія - не з легких, але так потрібна людям. Щодня, незважаючи на погоду, листоноші вчасно приносять кореспонденцію адресатам, долаючи по декілька кілометрів за день.
Сьогодні для багатьох людей, особливо похилого віку, працівники пошти є чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова, адже разом із листами та газетами приносять в кожен дім надію на краще. Скорочуючи відстані між людьми, вони несуть радість спілкування, сприяють об'єднанню людських сердець і доль.
Висловлюємо  щиру подяку за вашу роботу. Бажаємо всім поштовикам щастя, благополуччя, доброго здоров'я та наснаги у нелегкій праці.

З повагою виконком Медвинської сільської ради.