Київська область с.Медвин

Чорнобильські. Продовжено термін проведення заміни посвідчень постраждалим громадянам до 01.01*2021

Дата: 23.01.2020 18:13

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2019 № 1129 «Про внесення змін до пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 р. № 551», внесено зміни до пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від II липня №551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян», а саме продовжено термін проведення заміни посвідчень постраждалим громадянам до 01.01*2021, що гарантуватиме право громадян отримувати посвідчення за новими зразками та користуватися відповідними пільгами та компенсаціями відповідно до норм чинного законодавства.

Враховуючи вищевикладене, прошу провести роз'яснювальну роботу серед постраждалого населення області.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)