ДЛЯ ЖИТЕЛІВ КИЇВЩИНИ ФУНКЦІОНУЄ ГАРЯЧА ЛІНІЯ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Дата: 23.03.2020 21:28

Фото без описуЧерез запроваджений карантин та оголошену в області надзвичайну ситуацію, питання підтримки соціально вразливих категорій населення перебуває на контролі керівництва ОДА. Уряд та облдержадміністрація робить все, аби люди похилого віку та особи з інвалідністю не залишилися самотніми й відчували підтримку.

З 9 до 18 години функціонує гаряча лінія, де надають консультації з питань соціального захисту населення:

(096) 295-67-87 – з питань соціального обслуговування (надання соціальних послуг);

(050) 975-44-96 – з питань соціальних виплат (допомоги, пільги, субсидії).

Зазначимо, що в області працює 29 відділень стаціонарного догляду для постійного, або тимчасового проживання, в яких проживає 680 осіб. Також на Київщині функціонує 11 будинків-інтернатів для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю. Наразі у всіх стаціонарних установах посилений протиепідемічний режим, тимчасово призупинено відвідування підопічних, обмежено їх пересування поза межами установ.

Керівництво Київської ОДА звертається з проханням до жителів Київщини, а особливо до пенсіонерів, дотримуватися рекомендацій лікарів та залишатися вдома!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)