Київська область с.Медвин

Під час карантину, який триватиме до 24 квітня 2020 р. на всій території України, серед внесених нових змін з 6 квітня діятиме заборона

Дата: 04.04.2020 22:55

Кількість хворих на COVID-19 в Україні щодня невпинно зростає, відтак Уряд запроваджує більш жорсткі вимоги щодо карантину.

Відповідні зміни внесені до постанови №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», враховуючи рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і досвід міжнародної практики.

Текст Постанови в новій редакції вже оприлюднено на сайті Кабінету Міністрів України. https://www.kmu.gov.ua/storage/app/uploads/public/5e8/70d/817/5e870d81774bc096336325.doc

Так, під час карантину, який триватиме до 24 квітня 2020 р. на всій території України, серед внесених нових змін з 6 квітня діятиме заборона на:

• перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;
  • переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;
  • перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу повнолітніх;
  • відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;
  • відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
  • самовільне залишення місць самоізоляції, обсервації
  • проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування тощо.