Київська область с.Медвин

Про скликання засідання тридцять п’ятої сесії Медвинської сільської ради сьомого скликання 28 квітня 2020 року о 14 годині в приміщенні Медвинського сільського будинку культури.

Дата: 17.04.2020 12:13

На розгляд сесії  внесені  такі питання :

1. Про погодження проекту рішення на обговорення «Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг Медвинськоїсільської ради».

2. Про Концепцію розвитку системи надання адміністративних послуг у Медвинській об’єднаній територіальній громаді.

3. Про утворення у структурі апарату сільської ради  та її виконавчого комітету відділу з питань організації надання адміністративних послуг, затвердження його Положення та штатного розпису.

4. Про утворення центру надання адміністративних послуг Медвинської сільської ради та затвердження його Положення.

5. Про надання матеріальної допомоги громадянам із сільського бюджету.

6. Про врегулювання земельних відносин.