Київська область с.Медвин

Засідання виконавчого комітету Медвинської сільської ради в приміщенні Медвинської сільської ради 20 липня 2020 р. о 14 годині.

Дата: 15.07.2020 15:48

Засідання виконавчого комітету Медвинської сільської ради в приміщенні Медвинської сільської ради  20 липня 2020 р. о 14 годині.

На розгляд засідання внесені  такі питання  :

1. Про схвалення пропозицій до проекту рішення «Про внесення змін до рішення Медвинської сільської ради № 255-17-VІІ від 18.12.2018 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Медвинської сільської ОТГ на 2019-2021 роки.»»
  2. Про затвердження тарифів на надання послуг з теплопостачання для комунальних закладів Медвинської сільської ради
  3. Про призначення опікуна для недієздатної особи (затвердження висновку опікунської ради)
  4. Про розгляд матеріалів адміністративного правопорушення
  5. Про розгляд звернень громадян