З Днем села Медвин!

Дата: 19.08.2020 09:28

На 19 серпня 2020 р. для тисячолітнього Медвина припадає ряд уро'чистих і ювілейних дат.
500 років першій письмовій згадці про Медвин,
400 років Магдебургському праву в Медвині
100 років Медвинському антибільшовицькому повстанню 1920 р. – це найгероїчніша сторінка в історії села.

Сьогодні ми віддаємо найвищу шану всім творцям української державності, кожному борцю за волю України. Пам’ять про них є святою і вічною для нас. Ми схиляємо голови перед вірними синами і доньками України, незламними борцями за її волю, героями Медвинської республіки, що стали знаменням і символом свого часу. З мрії та жертовності таких патріотів, як вони, і відродилася наша держава Україна. Звідси походить джерело нашої національної стійкості.

Наше  село споконвіку славилося неповторною культурною спадщиною та славетною історією, своїми працьовитими людьми.

День села – це свято, яке єднає всіх жителів нашої громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє.  Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її, відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

Вітаю вас всіх із Днем нашого села, із 100 –річчям Медвинської Республіки!

Саме вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ села Медвин, зберігається його історія та закладається майбутнє. Адже успіхи села – це перш за все успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей.

Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомогають молодим розвивати рідне село та підтримувати славетні традиції свого народу.
Від щирого серця й від усієї душі зичу усім здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання.

СЛАВА УКРАЇНІ!
Сільський голова