З Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2020 09:58

Шановна громадо!

Вітаю Вас з Днем Незалежності України!

Історія України - це боротьба за право бути незалежною, самостійною, європейською державою.

29 років Незалежності України стали випробуванням для нас усіх – на зрілість, терпіння, толерантність та виважену мудрість. Ми довели, що здатні долати труднощі і досягати успіху, здатні ставити завдання та виконувати їх. Для цього нам потрібна єдність та спільні зусилля на благо громади, на благо рідного краю, на благо усієї України.

Боротьба за Незалежність України триває. Особлива  подяка - нашим Героям-захисникам. Низький уклін – матерям та батькам, що виховали воїнів -патріотів.

Схиляємо вдячно голови перед пам’яттю тих, хто, нехтуючи власним життям, загинув у жорстоких боях заради вільної Української держави.

Сьогодні прапор вільної України біля серця захисників  і в окопах на Сході : з ним ідуть у бій солдати країни, захищаючи територіальну цілісність, за нього віддають життя кращі сини.

Бажаю, щоб  життя кожного мешканця  Медвинської громади було забарвлене у  кольори нашого  стягу: синім і мирним - схожим на  небо,  жовто-золотистим -  як щедрі ниви!

У цей день вітаю всіх із тими здобутками, якими нам уже вдалося досягти, і побажати не зупинятися ні на хвилину: працювати, будувати і розвивати громаду  й  Україну.

Ми здолаємо всі труднощі. Пройдемо всі випробування і наші спільні зусилля увінчаються успіхом.

Від щирого серця зичу усім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх Ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення. Зі святом Вас!

Слава Україні! Честь і слава її Героям!

З повагою Медвинський сільський голова      Світлана Плаксун.