Київська область с.Медвин

Роботи по благоустрою громади

Дата: 18.10.2020 11:05

Замовник: Медвинська сільська рада
Опис: Роботи по благоустрою включають різного роду задач. Це в першу чергу вивіз побутового сміття від населення. Очищення проїзної частини та тротуарів від заростання бур'янами та від снігу в зимовий період. Великий обсяг роботи виконує КП Медвин Інвест по видаленню аварійних дерев згідно з актами сільської ради, обрізання небезпечного гілля, та розчищення проїзних частин провулків в селах громади. Обріза деревина подрібнюється подрібнювальними пристроями, складується та може застосовуватися для опалення.
Також КП виконує "обкос" трав'яного покрову з обочин проїзних частин та місць загального користування.

Обрізувач гілок duborez-3600 Призначення: обрізка зарослих лісосмуг по краях полів, безперешкодний проїзд сільськогосподарської техніки до полів, розчищення узбіч автомобільних доріг.
Можлива оренда для сусідніх громад