Про результати роботи сільради за період з 23-11-2020 по 30-12-2020 р.

Дата: 30.12.2020 14:46

Шановна Громадо!
Хочу проінформувати про результати роботи сільради за період з 23-11-2020 по 30-12-2020 р.
За цей час було вирішено чимало непростих і важливих завдань.

Вашій ж увазі звіт про ключові події і головні виклики цього періоду:

1. Про КП «Медвин-Інвест»:
- Виконавчим комітетом розпочато перевірку фінансово-господарської діяльності комунального підприємства за період з 2018 року. Результати перевірки очікуються в кінці січня 2021р.
- Звільнено керівника КП і головного бухгалтера.
- Тимчасово виконуючим обов’язки керівника КП «Медвин-інвест» призначено Марушевського В.П.
2. Про дороги:
- Суміш завезли, по селах розвезли (питання на контролі обласної адміністраці).
3. Про КП «Медвин-Розвиток»:
- Досягнуто рішення між громадою і позивачем укласти мирову угоду та «поставити крапку» в цій довготривалій суперечці.
- Звільнено Логачова А.П. з посади керівника КП та призначено тимчасово виконуючого обов’язки директора КП Шевченка Л.Я.
- У січні буде прийнято рішення щодо ліквідації (реорганізації) даного підприємства).
4. Про кадрові зміни:
- Наша громада збільшилась, тому розширились і повноваження в громаді, в зв’язку з чим було затверджено нову структуру виконавчих органів ради, їх функції та повноваження.
- З січня 2021 року буде проводитись набір на вакантні посади, буде розпочато проведення конкурсів.
Слідкуйте за оголошеннями!
5. Про Медвинський «Центр Надання Соціальних Послуг»:
- Створено власний «Центр Надання Соціальних Послуг».
- Сестринський догляд» продовжує працювати, відтепер ця послуга називається «соціальний догляд».
- Збережено «догляд за людьми на дому» в усіх селах громади.
- Тимчасово виконуючим обов’язки Директора Центру призначено Чепігу Т.В.
6. Про річний бюджет:
- На позачерговій другій сесії Медвинської сільської ради прийнято бюджет громади на 2021рік.
- Основну частку власних надходжень складають три податки – ПДФО (понад 12 млн.грн.), єдиний податок (3,8 млн.грн.) та податок на майно (1,3 млн.грн.).
- Держава допомагає нашій громаді за рахунок освітньої субвенції в розмірі 11,6 млн.грн. та базової дотація з державного бюджету в розмірі 3,8 млн.грн.
7. Про інвентаризацію земель і майна громади:
- Розпочато підготовку до інвентаризації землі і майна громади.
- Інвентаризація планується в першому кварталі 2021 року.
- Результати інвентаризації будуть офіційно оприлюдненні.
8. Про святкування:
- 18 грудня, в переддень Святого Миколая, на відкриття головної новорічної ялинки в селі Медвин були запрошені усі дітки Медвинської громади, які отримали солодкі подарунки.
- Діток привітав Святий Миколай, свято було веселим та цікавим.

Шановні земляки,наша громада входить в Новий 2021 рік з новими цілями і завданнями, які ми разом вирішимо. Гарних свят!

Сільський голова, Ігнатій Сергіенко

Фото 1: Засідання постійної комісії. Зліва-направо: Голова комісії, депутат В.Синиця, депутат В.Біленко, депутат В.Грохольський, депутат В.Шевченко, депутат В.Грицак; у центрі очільник громади І.Сергієнко.

Фото 2: Відкриття головної ялинки громади  у  переддень свята Св.Миколая.

Фото 3,4: Працює комунальна служба (на фото працівники служби Петро Марушевський, Микола Наточій); Розвантаження суміші для посипання вуличок в селах громади.