Засідання постійної комісії «З питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва» Медвинської сільської ради

Дата: 15.01.2021 17:28

Шановні мешканці Медвинської громади!
Повідомляємо вам, що Друге засідання постійної комісії «З питань фінансів,
бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва» Медвинської сільської ради Білоцерківського району Київської області
відбудеться 18.12.20р., п’ятницю о 13.15. в приміщенні «Молодіжного центру» за адресою: вул. Олександра Василенка, буд. 4, с.Медвин.

В умовах карантину присутність на засіданні постійної комісії тільки за
попереднім записом за тел. 067 466 88 03

Бережіть себе та будьте здорові!

Порядок денний

засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Медвинської сільської ради Білоцерківського району Київської області

с. Медвин від 16.12.2020 р.

- Про розгляд «Штатного розкладу» Медвинської ОТГ (запрошені для доповіді Сергієнко І.П., Спесивцева О.П.)
- Про розгляд проєкту бюджету на 2021 рік. (доповідач Дідик Л.М.)
- Про грантовий проект у контексті програми «Культурні столиці України», що реалізується органом місцевого самоврядування (доповідач Брагіна А.Е.)
- Про можливість надання грантів із місцевого бюджету на оплату навчання у вищіх учбових закладах випускникам 2020-2021р.р. (доповідач Брагіна А.Е.)
- Про археологічні дослідження на території Медвинської ОТГ (звернення від мешканців Громади. Доповідач Асєєва О.П.)
- Про санітарну обрізку дерев та кущів на кладовищах теріторії ОТГ (звернення мешканців громади, доповідач Грицак В.М.)
- Про рогляд порушень допустимих меж розорювання, а саме — берегів водойм, розорювання земель біля струмків, біля історичних пам’яток (звернення мешканців Громади, доповідач Грицак В.М.)
- Про можливость налагодження товарно-виробничих відносин із мешканцями ОТГ в рамках комерційного розвитку (звернення мешканців Громади, доповідач Асєєва О.П.)
- Про програму харчування в освітніх закладах Медвинської Громади (доповідач Асєєва О.П.)
- Про надання матеріальної допомоги мешканцям Громади, згідно заяв (доповідач Асєєва О.П.)
- Різне

Голова постійної комісії Асєєва О.П.