Богуславська районна філія Київського обласного центру зайнятості

Дата: 27.01.2021 12:33

З метою забезпечення зайнятості населення шляхом об’єднання зусиль у сфері сприяння зайнятості населення та створення нових робочих місць. 26 січня 2021 року відбулась робоча зустріч директора Богуславської районної філії Київського обласного центру зайнятості Віктора ЛЯННОГО з Головою об’єднаної територіальної громади Медвинської сільської ради Ігнатієм СЕРГІЄНКОМ.У ході зустрічі при підписанні Угоди про співпрацю на 2021 рік обговорені питання організації громадських робіт на території Медвинської ОТГ, працевлаштування шукачів роботи на вільні робочі місця та створення нових. Домовились про проведення спільних робочих зустрічей та організацію заходів розвитку плідної співпраці.