Засідання виконавчого комітету Медвинської сільської ради в залі засідання Медвинського будинку культури 29 січня 2021 о 11.00 годині

Дата: 27.01.2021 17:19

На розгляд засідання внесені такі питання:

1. Про розгляд листа ТОВ «БОГУСЛАВКОМІНВЕСТСЕРВІС».
  2. Про розгляд програми висвітлення діяльності Медвинської сільської ради та її виконавчих органів на 2021 рік.
  3. Про зміну поштових адрес об’єктам нерухомого майна.
  4. Про затвердження опису печатки, кутового штампу відділу з питань організації надання адміністративних послуг Медвинської сільської ради та іменної печатки адміністратора відділу.
  5. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через відділ з питань організації надання адміністративних послуг Медвинської сільської ради.
  6. Звіт про проведення внутрішньої перевірки Комунального підприємства «Медвин - Інвест» Медвинської сільської ради.
  7. Про затвердження графіку централізованого вивезення твердопаливних відходів по Медвинській територіальній громаді та розгляд Правил вивезення побутових відходів на території Медвинської громади.