Медвинська сільська рада 29 січня 2021 року ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Медвинської сільської ради

Дата: 29.01.2021 12:29

Запис проведення конкуркусу на посаду начальника відділу освіти, молоді та спорту

Начальника служби у справах дітей Медвинської сільської ради - 1 посада;

Начальника відділу освіти, молоді та спорту Медвинської сільської ради - 1 посада;

Начальника відділу культури та туризму Медвинської сільської ради - 1 посада;

Начальника відділу господарського забезпечення Медвинської сільської ради - 1 посада

Завідувача сектору з питань житлово-комунального господарства та благоустрою Медвинської сільської ради - 1 посада.

Вимоги до претендентів на заміщення вакантних посад:

- Начальник служби у справах дітей Медвинської сільської ради:
громадянство України, освіта вища педагогічна або юридична за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування, або на державній службі на керівних посадах  не менше 3-х років, або стаж роботи на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4-х років. Вільне володіння державною мовою, володіння основними навиками роботи на комп'ютері.

- Начальник відділу відділу освіти, молоді та спорту Медвинської сільської ради:
громадянство України; педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом не менше 5 років ; знання основних програм роботи на комп'ютері; вільне володіння державною мовою.

- Начальник відділу культури та туризму:
громадянство України; вища освіта відповідного професійного спрямування; досвід роботи на керівні посаді не менше 5-ти років; володіння інформаційно-комунікативними технологіями, локальними і глобальними мережевими структурами; Вільне володіння державною мовою, сучасним діловим мовленням.

- Начальник відділу господарського забезпечення Медвинської сільської ради:
громадянство України; освіта відповідного професійного спрямування;    володіння інформаційно-комунікативними технологіями програм обробки та аналізу даних через локальні й глобальні мережеві структури; вільне володіння державною мовою, сучасним діловим мовленням.

-Завідувач сектору з питань житлово-комунального господарства та благоустрою Медвинської сільської ради:

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:
-  визнані в установленому порядку недієздатними;
- мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади;
- у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі особам, які є їхніми близькими особами;
- позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін;
- в інших випадках, установлених законами.

Для участі у конкурсі потрібно подати такі документи:

- заява про участь у конкурсі ;

- заповнена особова картка П-2ДС з додатками

- копії документів про освіту;

- копія паспорта ;

- копія реєстраційної картки платника податків ;

- копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- декларація про доходи за попередній рік (кандидата на посаду, електронна форма);

- дві фотокартки розміром 4х6.

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс за адресою: вул. Шевченка, 1, село Медвин, Білоцерківський район, Київська область, 09751 та електронною поштою: m.otg@ukr.net

Додаткова інформація за телефоном (068) 835 91 33

Форма № П-2ДС

АВТОБІОГРАФІЯ