Засідання шостої сесії Медвинської сільської ради VIII скликання 9 лютого 2021 року о 12.00 в приміщенні Медвинського сільського Будинку культури за адресою: с. Медвин, вул. О.Василенка, 3

Дата: 29.01.2021 17:30

На розгляд шостої сесії внесені такі питання:

1. Про затвердження Програми висвітлення діяльності Медвинської сільської ради та її виконавчих органів на 2021рік.
  2. Про надання матеріальної допомоги  громадянам із сільського бюджету.
  3. Про затвердження керуючого справами виконавчого комітету Медвинської сільської ради
  4. Про внесення доповнень до Положення про Старосту Медвинської сільської ради, затвердженого рішенням Медвинської сільської ради від 20.11.2020 р. №08-01-VIII.
  5. Про внесення змін та доповнень до рішення Медвинської сільської ради від 28.04.2020 р. №578-35-VII «Про затвердження переліку адміністративних послуг Медвинської сільської ради та віддалене робоче місце»
  6. Про внесення змін до рішення сесії від 22.12.2020 р№ 30-02-VIII. «Про створення Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»Медвинської сільської ради Білоцерківського району Київської області, затвердження її Статуту та штатної чисельності працівників»
  7. Про внесення доповнень до Положення про Службу у справах дітей Медвинської сільської ради, затвердженого рішенням Медвинської сільської ради від 22.12.2020 р № 26-02-VIІІ «Про створення Служби у справах дітей Медвинської сільської ради, затвердження її Положення
  8. Про внесення змін до рішення сесії Медвинської сільської ради від 23.03.2018  року № 88-06-VII «Про прийняття на баланс Медвинської сільської ради основних засобів та малоцінних швидкозношувальних засобів КП «Медвин Розвиток»
  9. Про надання дозволу керівнику комунального підприємства «Медвин Розвиток» на списання будівельних матеріалів та на відновлення в бухгалтерському обліку заборгованості комунального підприємства «Медвин Розвиток».
  10. Про поповнення обігових коштів комунального підприємства «Медвин Розвиток».
  11. Про припинення юридичної особи Комунальне підприємство «Медвин Розвиток» Медвинської сільської ради шляхом ліквідації.
  12. Про внесення змін до рішення сесії Медвинської сільської ради  від 28.12.2020 року № 76-03-VIII «Про призначення на посаду виконуючого обов’язки керівника Комунального підприємства «Медвин-Інвест»
  13. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Медвин-Інвест» у новій редакції.
  14. Про затвердження Програми «Цукровий і нецукровий діабет» по Медвинській територіальній громаді на 2021 рік»
  15. Про затвердження положення по посвідчення депутатів сільської  ради.
  16. Врегулювання земельних питань.
  17. Інше.

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ