Засідання постійної комісії «З питань освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення» відбудеться в п'ятницю 5.02.21 в приміщенні будинку культури о 14:00

Дата: 04.02.2021 11:17

Порядок денний:
1. Про внесення доповнень до Положення про Службу у справах дітей Медвинської сільської ради, затвердженого рішенням Медвинської сільської ради від 22.12.20р. номер 26-02-8 " Про створення Служби у справах дітей Медвинської сільської ради, затвердження його Положення".

2. Про внесення змін до рішення сесії від 22.12.20р. номер 30-02-8 " Про створення Комунальної установи " Центр надання соціальних послуг" Медвинської сільської ради Білоцерківського району Київської області, затвердження її Статуту та штатної чисельності працівників".

3. Про затвердження Програми Медвинської територіальної громади "Цукровий і нецукровий діабет" на 2021 рік.