Засiдання комiсії, З питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, підприємництва, енергозбереження, транспорту, зв’язку та сфери послуг: Вiдбудеться 05.02.2021 о 15:30 в Будинку культури

Дата: 04.02.2021 18:44

Порядок денний:
1.Про внесення змін до рішення сесії Медвинської сільської ради від 28.12.2020 року «Про призначення на посаду виконуючого обов’язки керівника Комунального підприємства «Медвин-Інвест»

3.Про затвердження Статуту комунального «Медвин-Інвест» у новій редакції.

4.Про припинення юридичної особи комунальне підприємство «Медвин Розвиток» Медвинської сільської ради шляхом ліквідації.