Постійна комісії з питань прав людини, законності, запобігання корупції, регламенту, депутатської діяльності, етики та місцевої згуртованості проводить п'яте засідання 22.03.21р о 13.00 в бібліотеці (с.Медвин)

Дата: 18.03.2021 16:47

Порядок денний 5-го засідання:

1.     Про розгляд проекту рішення сесії ради «Про затвердження Програми профілактики злочинності та підтримки діяльності правоохоронних органів Національної поліції на території Медвинської територіальної громади на 2021-2023»

2.     Про розгляд проекту рішення сесії ради «Про затвердження в новій редакції Переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг Медвинської сільської ради та віддалене робоче місце адміністратора центру надання адміністративних послуг Медвинської сільської ради»

3.     Про розгляд проекту рішення сесії ради «Про прийняття повноважень та покладення обов’язків у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців»

4.     Про розгляд проекту рішення сесії ради «Про затвердження плану роботи Медвинської сільської ради на 2021 рік»

5.     Інформація про харчування дітей пільгових та інших категорій в навчальних закладах Медвинської громади