Рада з питань розвитку туристичної діяльності.

Дата: 12.04.2021 20:22

12 квітня 2021 року за сприяння сільського голови Сергієнка І.П. та участі підприємців і представників туристичної галузі, проведено перше засідання ради з питань розвитку туристичної діяльності у нашій громаді.

На засіданні обговорили питання формування спільних заходів на 2021 рік: створення маршрутів і  туристичних карт, мобільного додатку для туристів і формування бази цікавих об’єктів,облаштування цивілізованої подорожньої інфраструктури і зон відпочинку.

Медвинщина може сміливо конкурувати із відомими туристичними центрами Украіни,а головне завдання влади – створити умови для формування сучасних туристичних послуг і залучення інвестицій.

Запрошуємо до співпраці!

На фото (зліва направо):  Світлана Реуше, Гарі Реуше (с.Гута - садиба «Країна Чеснот») Ігнатій Сергієнко, Олеся Спесивцева, Ніна Нестерова (с.Дмитренки - садиба «Калиновий Кущ»), Анастасія Курганська (с.Дмитренки - садиба «Лісова Казка»)