АПАРАТНА НАРАДА

Дата: 13.04.2021 19:05

12 квітня 2021 року відбулась щотижнева апаратна наради під головуванням сільського голови Медвинської сільської ради Сергієнка І.П.

На нараду були запрошені старости, керівники відділів та всіх структурних підрозділів Медвинської сільської ради, директор КНП «Медвинська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини», т.в.о. директора КУ «Центр надання соціальних послуг».

На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя громади, які стосувалися благоустрою, культури, освіти, висвітлення роботи відділів Медвинської сільської ради в засобах масової інформації, земельних питань, соціальної сфери, медицини, доставки ліків в села громади, налагодження взаємодії з Укрпоштою щодо доставки пенсій та періодичних видань жителям громади та вирішувались інші робочі питання щодо взаємодії між структурними підрозділами.

По завершенню апаратної наради сільським головою було надано ряд рекомендацій та доручень посадовим особам та керівникам структурних підрозділів в межах їх повноважень.

Виконавчий комітет Медвинської сільської ради