15.04.2021 р. у с. Дмитренки відбувся суботник, організований  старостою села Бурбан К.О., яка запросила до участі всіх небайдужих жителів.

Дата: 15.04.2021 15:32

Під час суботника були висаджені кущі спіреї (30 штук) та саджанці червоного дуба (100 штук).
Хочемо розповісти про це благородне дерево: з давніх-давен дуб вірно служив людям. Особливо цінувалася його міцна деревина, з якої будували фортеці та житла, також здавна на Русі дуб вважався ознакою могутності. Це дерево володіє товстим стовбуром і розвиненою кореневою системою, а в спекотний сонячний день її розлога крона дає відмінну тінь. Червоний дуб вважається декоративним, оскільки восени листя набуває помаранчевого і яскраво-червоного кольору.

Жителі с. Дмитренки зробили добру справу, зібравшись разом для цієї корисної роботи. Дякуємо їм, що виділили час та енергію для благоустрою нашої громади.

Шановні жителі громади, організовуйтесь, приводьте до ладу свої вулиці, адже разом ми – команда і сила.

Якщо кожен із нас зробить хоч невеликий внесок у громаду, тоді наша громада буде взірцем для інших, а ми будемо пишатися нашею працею та красою нашої землі.

Медвинська сільська рада

Фото 1. Підготовка до висадки дуба червоного.

Фото 2. Висадка дерев відбулась