Адміністративної послуги скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, скасування рішення державного реєстратора (за рішенням суду)

Дата: 20.04.2021 12:13

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги   Для внесення запису про скасування державної реєстрації прав подаються:
заява про скасування державної реєстрації прав, скасування рішення державного реєстратора.
рішення суду, що набрало законної сили.

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги
Документи подаються заявником особисто або уповноваженою ним особою у паперовій формі

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги
Адміністративна послуга надається безоплатно