Видача дозволу на викиди забруднюючих речовин стаціонарними джерелами для об'єктів другої та третьої групи

Дата: 23.04.2021 14:22

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них
Для отримання дозволу для підприємств віднесених до II, III групи:
1. Заява про видачу дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами  (рекомендований зразок додається)
2. Документи, у яких обґрунтовуються обсяги викидів для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря  (в друкованому та електронному вигляді (XML-файли).
3. Звіт про інвентаризацію стаціонарних джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря підприємства (в друкованому та електронному вигляді (XML-файли).
4. Повідомлення, розміщене в місцевих друкованих засобах масової інформації про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.
5. Лист місцевої держадміністрації про наявність або відсутність зауважень громадських організацій.
6. Рішення Держпродспоживслужби щодо можливості/ неможливості видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги
Особисто суб’єктом господарювання (уповноваженим  ним органом або особою) або поштою.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги
Безоплатно