Видача дозволу на спеціальне водокористування

Дата: 23.04.2021 14:25

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них
1. Заява встановленого зразку (зразок додається).
2. Обґрунтування потреби у воді з помісячним нормативним розрахунком водокористування і водовідведення.
3. Опис та схема місць забору води та скиду зворотних вод.
4. Нормативи гранично допустимого скидання (ГДС) забруднюючих речовин у водні об’єкти із зворотними водами (з розрахунком на кожний випуск (скид) окремо).
5. Затверджені індивідуальні технологічні нормативи використання питної води (для підприємств та організацій житлово-комунального господарства, суб’єктів господарювання, які надають послуги з центрального водопостачання та/або водовідведення).
6. Копія правовстановлюючих документів на водні об’єкти (для орендарів водних об’єктів)

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги
Письмова заява та документи, що додаються до неї, подаються в одному примірнику суб’єкту надання адміністративної послуги особисто водокористувачем або уповноваженою ним особою через Центр надання адміністративних послуг

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги