Видача експлуатаційного дозволу оператором ринку, що провадить діяльність, пов'язану з виробництвом та/або зберіганням харчових продуктів тваринного походження

Дата: 23.04.2021 14:27

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них
1.Заява (рекомендований зразок додається).
2.Перелік харчових продуктів, що планується виробляти та/або зберігати.
3.Документ, який підтверджує внесення плати за  видачу документу дозвільного характеру.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги
Документи подаються в одному примірнику особисто суб'єктом господарювання (керівником юридичної особи, фізичною особою - підприємцем, фізичною особою) або уповноваженою ним особою.
Документи можуть бути надіслані рекомендованим листом з описом вкладення, при цьому підпис заявника (фізичної особи - підприємця) та уповноваженої ним особи засвідчується нотаріально.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги
платно
У разі платності:
Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата    Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», ст. 23.
Постанова Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 № 930 «Про затвердження Порядку видачі експлуатаційного дозволу, форми експлуатаційного дозволу та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів».
Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу    Розмір плати (адміністративний збір) за надання адміністративної послуги з видачі або поновлення дії експлуатаційного дозволу становить 0,17 мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року (1020 грн.).
Розрахунковий рахунок для внесення плати    Отримувач: Медвинська сільська рада Білоцерківського району Київської області
код ЄДРПОУ: 37955989
Рахунок: 598999980334179879000010732
Банк: Казначейство України