Надання дозволу на проведення робіт на пам’ятках місцевого значення (крім пам’яток археології), їхніх територіях та в зонах охорони, на щойно виявлених об’єктах культурної спадщини

Дата: 23.04.2021 14:39

Перелік документів, необхідних для надання адміністративної послуги
І. Для отримання дозволу на проведення робіт на пам’ятках місцевого значення (крім пам’яток археології), їх територіях та в охорони:
1.Заява (рекомендований зразок додається).
2.Копія ліцензії проектної та підрядної організацій на провадження господарської діяльності у будівництві, пов'язаної з проектуванням та проведенням робіт з реставрації, консервації, ремонтних робіт, реабілітації на пам’ятках.
3.Копія аркушу погодження науково-проектної документації з відмітками про погодження та/або листи про погодження науково-проектної документації (архітектурно-будівельна частина) уповноваженими органами).
4.Копія затвердженого реставраційного завдання на розроблення науково-проектної документації.
5.Копія позитивного висновку комплексної державної експертизи науково-проектної документації.
6.Висновок районних державних адміністрацій, виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідно до їх компетенції у сфері охорони культурної спадщини.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги
особисто, через уповноваженого представника або поштою

Строк надання адміністративної послуги
30 календарних днів