Створюємо майбутнє вже зараз!

Дата: 27.04.2021 14:00

Відбулось друге засідання «Ради з питань розвитку туризму Медвинської громади».

Зустріч відбулась в с.Гута, садиба - «Країна Чеснот», Гарі та Світлани Реуше.

Рада, в складі очільника громади, заступника голови, головного спеціаліста відділу культури та туризму, директора Медвинського музею, об'єднала креативних, творчих, амбіційних та людей з досвідом в туристичній сфері - визначилась з планом дій перших кроків розвитку туристичної галузі громади.

Слідкуйте за інформацією на офіційному сайті та на сторінках фейсбук. Долучайтесь до розвитку туристичної галузі нашої громади!

Микола Василенко

Головний спеціаліст відділу культури та туризму Медвинської громади.

Фото 1: Вітальна промова Гарі Реуше - власника садиби «Країна Чеснот»

Фото 2: Зліва направо - Сергій Сіроштан, Наталія та Ігор Голембіовські (садиба "Коряківський Рай"), Петро Гогуля ( директор Богуславського музею ), Олена Лаппо ( садиба "Господа на пагорбі", Медвин ), Світлана Реуше ( садиба «Країна Чеснот», Гута).

Фото 3: Зліва направо - Максим Агризков, Євген та Олена Пузатко ( Туристичний блог - Моя Богуславщина ), Ігнат Сергієнко, Микола Василенко, Ніна Нестерова ( садиба "Калиновий Кущ" ).