„ПРИЗНАЧЕННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ВИНАГОРОДИ ЖІНКАМ, ЯКИМ ПРИСВОЄНО ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ УКРАЇНИ „МАТИ-ГЕРОЇНЯ”

Дата: 30.04.2021 12:14

Перелік необхідних документів
Заява для виплати одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”
(далі – винагорода) із зазначенням способу виплати;
копії сторінок паспорта з даними про прізвище, ім’я та по батькові.
У разі, якщо звертається уповноважена жінкою особа, також подається нотаріально засвідчений документ, що підтверджує її право представляти жінку, якій присвоєно почесне звання України „Мати-героїня”.
Суб’єкт надання адміністративної послуги формує справу, до якої додає ксерокопію сторінки Указу Президента України „Про присвоєння почесного звання України  „Мати-героїня”

Спосіб подання документів
Заява та документи, необхідні для виплати винагороди, подаються заявником суб’єкту надання адміністративної послуги:
через уповноважених осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади; посадових осіб центру надання адміністративних послуг;
поштою або в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики або інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, або Єдиний державний веб-портал електронних послуг (у разі технічної можливості)*

Платність (безоплатність) надання
Адміністративна послуга надається безоплатно

Строк надання