До уваги власників земельних ділянок!!!

Дата: 14.05.2021 21:27

Відповідно до норм чинного законодавства України якщо власник паю або його спадкоємець, до 1 січня 2025 року не оформить право власності на земельну ділянку, він вважатиметься таким, що відмовився від одержання земельної ділянки. Після 1 січня 2025 року незатребувані ділянки будуть визнані  безхазяйними. Їх передадуть у комунальну власність територіальної громади, на території якої вони розташовані.

Для того щоб належним чином зареєструвати своє право власності на земельну ділянку та привести у відповідність до норм чинного законодавства РЕКОМЕНДУЄМО землевласникам звернутися у відділ надання адміністративних послуг Медвинської сільської ради.

ЛИСТІВКА