Ліквідація наслідків зливи.

Дата: 20.05.2021 13:16

Шановна громадо.
2 дні поспіль пройшли зливи, які завдали збитків у наших селах: замулили і затопили дороги, двори, городи...

Відповідно до порядку реагування у таких ситуаціях, 19-05-2021р. у громаду було залучено інспектора з КОДА та обслуговуючу компанію «Спец комплект постач» для усунення наслідків замулення.

Уже можна сказати, що, наприклад, причиною сходу ґрунтів на дорогу і у двори мешканців у с.Коряківка є порушення допустимих меж виорюваних полів, а також складання деякими господарями зрізаних гілок зі своїх дворів в канаву для водовідведення. Роботи по ліквідації наслідків негоди у цьому селі планується завершити до кінця цього тижня.

Далі, буде проведена спільне інспектування проблемних ділянок для усунення причин імовірних підтоплень з полів, що обробляються, зроблено аналіз пошкоджень від наслідків зливи.

Усі роботи по водовідведенню в с.Медвин, с.Дмитренки, с.Довга Гребля, с.Софійка та інших селах будуть планово виконуватись впродовж поточного та наступних місяців.

На завершення хочу подякувати жителям нашої громади за об’єктивність у ставленні до проблемних питань, які накопичувались не один день і не один рік ,а також ще раз попросити звертатись до старост, до мене особисто, до сільради з проблемними питаннями для їх своєчасного вирішення, а головне, попередження виникнення збитків.

З повагою,

Ігнатій СЕРГІЄНКО