Засідання позачергової чотирнадцятої сесії Медвинської сільської ради VIII скликання 28 травня 2021 року о 15.00 в приміщенні Медвинського сільського Будинку культури за адресою: с. Медвин, вул. О.Василенка

Дата: 25.05.2021 18:06

На розгляд чотирнадцятої позачергової сесії внесены такі питання:

1.  Про затвердження Програми розвитку туризму в Медвинській територіальній громаді на 2021-2026 роки
2. Про затвердження Програми розвитку культури в Медвинській
територіальній громаді на 2021-2025 роки
3. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Медвин Розвиток» Медвинської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2021 рік
4. Про внесення змін до рішення сільської ради від 27.11.2020 р. № 18-01-VIII «Про обрання голови та членів постійної комісії Медвинської сільської ради VIII скликання з питань комунальної власності, житлово - комунального господарства, підприємництва, енергозбереження, транспорту, зв’язку та сфери послуг»
5. Про внесення змін до рішення сільської ради від 27.11.2020 р. № 16-01-VIII «Про обрання голови та членів постійної комісії Медвинської сільської ради VIII скликання з питань фінансів, бюджету,планування, соціально - економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва»
6. Про внесення змін до рішення сільської ради від 27.11.2020 р. № 19-01-VIII «Про обрання голови та членів постійної комісії Медвинської сільської ради VIII скликання з питань освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення»
7. Про внесення доповнень до рішення сільської ради від 27.11.2020 р. №17-01-VIII «Про обрання голови та членів постійної комісії Медвинської сільської ради VIII скликання з питань земельних відносин, природокористування, екології, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою»