Постійна комісія з питань прав людини, законності, запобігання корупції, регламенту, депутатської діяльності, етики та місцевої згуртованості проводить 9-те засідання 27.05.21 р. о 8.30. Засідання відбудеться в приміщенні будинку культури (с.Медвин)

Дата: 26.05.2021 17:59

Порядок денний 9-го засідання:

1. Про внесення доповнень до рішення сільської ради від 27.11.2020 р. № 17-01-VIII «Про обрання голови та членів постійної комісії Медвинської сільської ради VIII скликання з питань земельних відносин, природокористування, екології, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою».
  2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 27.11.2020 р. № 19-01-VIII «Про обрання голови та членів постійної комісії Медвинської сільської ради VIII скликання з питань освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення».
  3. Про внесення змін до рішення сільської ради від 27.11.2020 р. № 16-01-VIII «Про обрання голови та членів постійної комісії Медвинської сільської ради VIII скликання з питань фінансів, бюджету , планування, соціально - економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва».
  4. Про внесення змін до рішення сільської ради від 27.11.2020 р. № 18-01-VIII «Про обрання голови та членів постійної комісії Медвинської сільської ради VIII скликання з питань комунальної власності, житлово -комунального господарства, підприємництва, енергозбереження, транспорту, зв’язку та сфери послуг»