У зв'язку зі спекотними погодними умовами

Дата: 24.06.2021 22:42

Шановні жителі громади!
Нарешті й до нас прийшло справжнє літо. Та літня спека спричиняє дискомфорт, виснажує і може нашкодити здоров’ю. Як боротися із перегрівом у спекотні дні, перебуваючи вдома, в офісі, в транспорті, на вулиці?

Пропонуємо вам кілька простих порад, які допоможуть адаптуватися до аномальних проявів літа та зберегти сили для повсякденних справ. А головне - вберегти здоров’я в спеку.

Що пити і їсти в спеку!?
У спеку зростає ризик зневоднення організму. Тому важливо стежити за своїм питним режимом.
Кращим напоєм для поповнення запасів рідини є чиста прохолодна вода. Добре втамовують спрагу гарячий зелений чай, компоти, морси.

Як одягатися у спекотні дні!?
У спекотну погоду на вас має бути якомога менше одягу. Віддавайте перевагу легкому одягу з натуральної бавовни.
Виходячи на вулицю, одягайте на голову панамку, капелюх або косинку.
На вулиці носіть сонцезахисні окуляри.

Як рятуватися від спеки вдома!?
Провітрюйте дім у ранкові і вечірні години, коли спека спадає. Для того, щоб приміщення за день не нагрівалося, використовуйте щільні штори або жалюзі.

Рятуємося від спеки на вулиці!
У спекотні дні намагайтеся не виходити на вулицю з 11.00 до 18.00. У цей час небезпечна не тільки висока температура повітря, а й активність сонця.
При виході на вулицю обов’язково користуйтеся сонцезахисним кремом.
Якщо ви знаходитесь на вулиці в спеку, намагайтеся бути в тіні.

Зверніть увагу!
Слід бути обережними з фізичними вправами на сонці. Варто починати робити вправи поступово, нарощуючи темп, при відчутті слабкості або запамороченні негайно відійти в тінь або у прохолодне місце.
Не залишайте дітей і домашніх тварин в припаркованому автомобілі, навіть з відкритими вікнами.
Не забувайте про своїх домашніх улюбленців: регулярно давайте їм воду, але слідкуйте за тим, щоб вона була прохолодна.

Бережіть себе!