Роботи тижня!

Дата: 02.07.2021 15:58

Шановні жителі громади!
По закінченню робочого тижня хочемо з вами поділитися приємними новинами та результатами роботи:
- закінчилися роботи по водовідведенню в с. Медвин по вул. Набережна;

- на початку наступного тижня заплановано роботи по водовідведенню в с. Коряківка. Туди ж сьогодні (02.07.2021 р.) виїжджала комісія представників ЖКГ, комунальної служби, дорожньої служби та фермер, який обробляє земельні ділянки в районі підтоплення;

- за рахунок місцевого бюджету (відповідно до звернень депутатів Огнистої Л., Спесивцева І., Шостака С., Свидини С.) зроблено ямковий ремонт з використанням сучасних технологій по вул. Хрещатик та Соборна села Медвин (всього 150 м.кв.).

- На найближчій сесії буде запропоновано депутатам підтримати рішення щодо продовження робіт з ямкового ремонту асфальтних доріг в селах нашої громади. На черзі: вул. Лісова села Медвин та село Бране Поле.

- Оголошено тендер на закупівлю щебеню на 150 тис.грн. Подача пропозицій до 13.07.2021 року.

В тому ж темпі будемо продовжувати зміни на краще в нашій громаді! Всім приємних вихідних!
Фото 1. Під час ямкового ремонту по вулицях с. Медвин.

Фото 2. Огляд обсягу роботи начальником ЖКГ Митяєм Михайлом Васильовичем та депутатом Огнистої Людмили Василівни.

Фото 3. Під час роботи по водовідведенню в с. Медвин по вул. Набережна.