Новий автомобіль швидкої для Медвинської станції

Дата: 06.07.2021 17:27

Нарешті!..
Такі слова, мабуть, у багатьох з нас промайнули в думці, коли побачили в Медвині нову машину екстреної допомоги!

Так, це сталось!!!

24.06.2021 року Обухівська станція екстреної медичної допомоги отримала 6 нових автомобілів «С» та «В» класів, завдяки яким стало можливим надання більш якісної медичної допомоги!!!

І одне з цих авто передано в наш пункт села Медвин.

Ще декілька років назад заговорили про нове авто для швидкої.

Працівники швидкої, пані Наталія Наточій та пан Віктор Воскребенцев - герої сьогодення! Після важкого ДТП, почали шукати можливості, звертались до небайдужих людей з проханням допомогти станції швидкої у Медвині.

Пан Валерій Колюх- народний депутат України, одним з перших підключився до процесу і, до переможного завершення, тримав руку на пульсі. У 2020 році саме пан Валерій допоміг з виділенням коштів для громади в розмірі 920 тисяч гривень, хоч тоді коштів не вистачило на придбання автомобіля необхідного класу, але було зроблено добрий крок вперед, а вже нове керівництво Медвинської сільради визначило отримання більш сучасної машини для громади в 2021 році, як один із важливих кроків розвитку громади!

Тіна Михайловська (БФ Життєлюб), яка вже неодноразово сприяла допомозі для старшого населення нашої громади, також не могла байдуже дивитись на наших медиків, які їздили на машині, що була слабо технічно оснащена. Отже, через фонд і народного депутата України пані Анна Пуртова, кожного тижня надсилались запити та листи-прохання до Міністерств, Департаментів, Обласноі Адміністраціі з одним проханням - виділити сучасне авто екстреної допомоги!!!

Ось так, спільними зусиллями, громаді вдалось отримати це авто, яке має сучасне обладнання світових стандартів!

І сьогодні від імені Медвинської громади хочемо подякувати Вам, наші друзі : «ЩИРО ДЯКУЄМО!!!»

А громаді побажати : «БУДЬМО ЗДОРОВІ !!!»