Постійна комісія з питань прав людини, законності, запобігання корупції, регламенту, депутатської діяльності, етики та місцевої згуртованості проводить 11- те засідання 22. 07. 2021р. о 08.00 в приміщенні сільської ради (с.Медвин)

Дата: 20.07.2021 16:09

Порядок денний 11- го засідання

1. Про внесення змін до рішення сільської ради від 27.11.2020 р. № 16-01-VIII «Про обрання голови та членів постійної комісії Медвинської сільської ради VIII скликання з питань фінансів, бюджету, планування,соціально - економічного розвитку,  інвестицій та міжнародного співробітництва»

2. Про затвердження в новій редакції окремих пунктів та  статей Регламенту Медвинської сільської ради VIII скликання.

3. Про затвердження Положення про помічника - консультанта депутата Медвинської сільської ради та опис посвідчення.