Засідання Постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення відбудеться 23.07.21 о 14.00 в приміщенні Будинку культури.

Дата: 23.07.2021 10:56

Порядок денний:

1. Про встановлення вартості харчування одного дітодня в дошкільних, загальноосвітніх закладів Медвинської сільської ради.
2. Про внесення змін та доповнень до структури відділу освіти, молодці  та спорту Медвинської сільської ради Білоцерківського району Київської області  на 2021рік.
3. Про продовження  терміну дії контракту з  директором  комунального закладу освіти Побережківської гімназії Медвинської сільської ради  Н. Рашкевич.
4.Про затвердження Програми "Організація  харчування в дошкільному та загальноосвітніх навчальних закладах освіти Медвинської  сільської ради  на 2021-2022 роки".