Національна поліція призначила т.в.о. поліцейського офіцера Медвинської громади

Дата: 11.08.2021 15:40

Сьогодні, 11 серпня 2021 року, Національна поліція призначила т.в.о. поліцейського офіцера громади Сектору взаємодії з громадами Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області сержанта поліції Шапошнікова Сергія Сергійовича.

Керівництво та депутатський корпус громади мали змогу познайомитись з ним перед засіданням 19 позачергової сесії. Представив нового поліцейського громади начальник Сектору взаємодії з громадами Білоцерківського районного Управління ГУ НП в Київській області Віктор Квятківський. Також був присутній майор поліції, начальник відділення поліції №2 (м.Тараща) Білоцерківського районного Управління ГУ НП в Київській області Олександр Ковальчук.

Шапошніков Сергій Сергійович має вищу юридичну освіту, два роки працював в Секторі реагування патрульної поліції в м. Тараща та Таращанському районі, в рамках чинного законодавства завжди готовий прийти на допомогу та надати консультацію.

Контакти Медвинського відділку:
Телефон - 0985797828
Адреса – с.Медвин, вул. Олександра Василенка,3
Режим роботи: понеділок-п’ятниця, з 8:00 до 18:00

На фото:

Начальник відділення поліції 2 Білоцерківського РУП ГУ НП в Київській області, майор поліції Ковальчук Олександр Вікторович .

Сільський голова Медвинської громади Ігнатій Сергієнко

Т.в.о. поліцейського офіцера громади

Сектору взаємодії з громадами Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області сержант поліції Шапошніков Сергій Сергійович.

Начальник сектору взаємодії з громадами Білоцерківського РУП ГУ НП в Київській області капітан поліції Квятківський Віктор Юрійович