Зустріч голови громади Ігнатія Сергієнка з лісничим Медвинського лісництва ДП «Богуславський лісгосп» Миколою Коваленком

Дата: 18.08.2021 13:48

Сьогодні, 18 серпня 2021 року, був зареєстрований лист від Державного підприємства «Богуславське лісове господарство» щодо Указу Президента України від 07.06.2021 року №228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів» з проханням розглянути питання щодо наявності придатних земельних ділянок для заліснення на території Медвинської СТГ.

По цьому питанню пройшла зустріч голови громади Ігнатія Сергієнка з лісничим Медвинського лісництва ДП «Богуславський лісгосп» Миколою Коваленком. Ігнатій Петрович підтримав ініціативу щодо заліснення території Медвинської ТГ.

В подальшому планується винести питання щодо визначення придатних земельних ділянок для заліснення на території Медвинської ТГ на засідання виконавчого комітету та сесії Медвинської сільської ради.