Апаратна нарада Медвинської сільської ради

Дата: 08.09.2021 17:00

8 вересня 2021 року відбулася чергова апаратна нарада Медвинської сільської ради, яка пройшла під головуванням сільського голови Ігнатія Сергієнка.

В нараді взяли участь заступник сільського голови, секретар, старости населених пунктів громади, керівники відділів, структурних підрозділів сільської ради.

Під час наради було розглянуто ряд важливих питань. Зокрема, питання підготовки закладів та установ громади до опалювального сезону.
З інформацію по даному питанню виступили Верзун О.П., начальник «Відділу освіти, молоді та спорту», Павленко О.О., директор некомерційного підприємства «Медвинська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини», та Микитенко В.В, начальник «Віддіоу культури та туризму».

Багато питань стосувалося  життєдіяльності сіл громади, їх благоустрою. А саме:
-завезення щебеню  для покращення  грунтових доріг в  с.Медвин, Щербашенці, Дмитренки та інших сіл громади;
-проведення ямкового ремонту доріг;
-вуличного освітлення заміни ламп, нових проектів освітлення, обкошування вулиць в с. Гута;
-приведення в належний стан сміттєзвалищ в с.Щербашенці, с.Гута, с.Дмитренки;

Всі ці питання були обговорені присутніми, сільський голова надав ряд рекомендацій та доручив  керівникам відповідних відділів вирішити всі нагальні питання та проблеми, які звучали на нараді, наголосивши, що тільки працюючи однією командою, можна досягти результату.