Благодійність завжди була властива українському народу.

Дата: 10.09.2021 13:51

І в наш час є люди, які сприймають чужі проблеми за свої і  і надають допомогу тим, хто її потребує.

8 вересня 2021 року відбулася зустріч адміністрації громади з представником  Благодійного Фонду «МХП - Громаді» Єфремцевим М.П. та регіональним директором  ВП «Моринці» Приходько С.М..
Благодійники передали до медичного закладу багатофункціональні ліжка, крісла-стільці, столи, судна, милиці, ходунки, візок інвалідний та допоміжні медичні матеріали на суму 159.844 тисяч грн.

Гуманітарну допомогу передано від Благодійної організації української діаспори в Данії «BEVAR UKRAINE».

Даним обладнанням буде облаштовано  палати  денного стаціонару медичних закладів громади.

Дякуємо нашим благодійникам,  надаючи допомогу, ви даруєте не просто матеріальні цінності, а  радість і надію.

Фото1, Зліва направо:
1. Павленко О.О.,директор комунального некомерційного підприємства «Медвинська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини».
2. Приходько С.М., регіональний директор ВП "Моринці".
3. Спесивцева О. П.,заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів.
4. Єфремцев М.П., представник Благодійного Фонду "МХП - Громаді".
5. Сергієнко.І.П., сільський голова.