Всесвітній біг миру заради гармонії

Дата: 12.09.2021 19:55

Сьогодні 12.09.21р. в рамках святкування Дня фізичної культури та спорту наша громада мала можливість долучитися до найдовшої у світі міжнародної факельної естафети «Всесвітній біг миру заради гармонії». 100 країн 6 континентів 60 000 км.

Символом гармонії і єднання є палаючий факел, який бігуни передають один одному в руки. Будь-хто може пронести факел кілька кілометрів, чи кілька метрів або ж кілька кроків маршрутом естафети чи просто потримати його з думкою про мир і гармонію у світі.

В Україні біг миру проводиться вже 30-ть років з метою налагодження дружніх стосунків між жителями різних регіонів.

11.09.21р. стартувала естафета у Києві в день фізичної культури. По плану подолання 650 км.

По плану маршрут забігу здійснювався також по території Медвинської громади (с.Дібрівка, с.Медвин).

Зустріли учасників забігу в с.Медвин сільський голова Ігнатій Сергієнко та предствник Відділу освіти, молоді та спорту Ольга Бабкова.

Очолив факельну естафету по території Медвинської громади - Максим Лянний (активіст, студент факультету фізичного виховання КЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С.Нечуя -Левицького).

Учасники забігу вручили Міжнародний сертифікат вдячності від бігунів з усього світу Відділу освіти, молоді та спорту Медвинської громади.

Дякуємо учасникам забігу!