Дороги, їх стан

Дата: 24.09.2021 16:19

Дороги, їх стан, проведення ремонтних робіт - на сьогоднішній день найбільш обговорювані теми серед жителів нашої громади.
Звучать і подяки, і критика, і занепокоєння, і пропозиції.

Протягом останніх років ремонтні роботи доріг на території громади проводилось не достатньо і, як результат, - більшість з них у незадовільному стані.
Тому на даний час за ініціативи сільського голови та переважної більшості депутатського корпусу роботи з облаштування доріг почали проводитися в усіх населених пунктах громади.

Так з 03 по 09 вересня поточного року для засипання проблемних ділянок доріг і вулиць в села громади було завезено 500,28т сипучих будівельних матеріалів. А саме:
-    Медвин – 328,38т  ( засипано 6 вулиць і 2 провулки);
-    Щербашинці – 106,04т ( 1вулиця);
-    Митаївка – 54, 68т ( 4 вулиці):
-    Софійка – 11,18 ( під’їзд до цвинтаря).

На сьогоднішній день від жителів сіл громади надійшло багато звернень з проханням виділити сипучі будівельні матеріали на поточний ремонт дорожнього покриття вулиць, а саме:
-    Медвин – 287т;
-    Дмитренки, Гута, Коряківка – 212,5т;
-    Щербашенці – 187т;
-    Бране Поле – 50т;
-    Дібрівка – 37,5т;
-    Побережка, Митаївка, Софійка, Закутинці, Красногородка – 112т.
Ці роботи продовжуються і дороги в громаді будуть ремонтуватись, потрібен лише час та наша з вами злагоджена робота.

Шановні жителі громади, просимо вас надавати ваші пропозиції про ремонт найбільш проблемних ділянок доріг і вулиць (старостам, звертатись в сільраду). Не будьте осторонь вирішення цієї проблеми, адже тільки разом, не словом, а ділом, зробимо нашу громаду ще кращою.

Фото1-3: Роботи по облаштуванню доріг в с.Дмитренки, 24-09-2021р.