Благоустрій в населених пунктах громади.

Дата: 12.10.2021 13:35

У нашій громаді продовжуються роботи з приведення в належний стан доріг і вулиць у населених пунктах. Одночасно всі проблеми не вирішаться, але  зміни на краще відбуваються кожен день.

За останні два тижні здійснено підсипання щебенем та гранульованим відсівом проблемних ділянок доріг та вулиць, де люди роками потерпали від бездоріжжя. Такі роботи проведені в:
- с.Дмитренки (вул.Лісова, Красилівка);
-с.Гута (вул. М.Диченка);
- с.Медвин (вул. Проценкова, пров. Гірчаків);
- с.Митаївка (вул. Молодіжна, Куток, Хоменки, Козирівська);
- с. Софійка ( під'їзд до цвинтаря).

Після звернення голови громади та депутатів до Київської ОДА здійснено ямковий ремонт доріг обласного значення  в селах Дмитренки, Гута та Побережка й відремонтовано гарячим асфальтом ділянку дороги Медвин - Щербашенці.
 Якісний ямковий ремонт доріг проведено в с.Браному Полі (вул. Центральна).
Станом на сьогодні роботи з покращення якості та комфортності доріг та вулиць нашої громади  тривають.

З метою забезпечення чистоти, порядку та естетичного стану на території громади проводяться активні роботи з благоустрою. Адже благоустрій - не лише візитна картина громади, а й добробут її жителів.

За минулий тиждень розчищено від зарослів ділянку дороги на підйомі та містку до Митаївки, вул. Квітневу, 30-річчя Перемоги, частково вул. Віталія Підлубного в БраномуПолі; викошено траву біля адмінбудинку, в центрі села, під бордюрами, біля ФП, БК, бібліотеки в Щербашинцях, на цвинтарі та біля церкви у Браному Полі.

Працівниками КП “Медвин Інвест” обрізане гілля та скошена трава по вулицях Набережна, Київська, О.Василенка,Червінська, Шевченка в Медвині; проведено коронування дерев в центрі с. Коряківка; викопана траншея з водовідведення біля цвинтаря “Золоточубів” (Медвин) та виконано ряд інших робіт.

Постійно, за встановленим графіком, проводиться збір та вивіз побутових відходів.

На даний час в селах громади тривають роботи з прибирання листя та сухої трави.

Щоб в нашій громаді було затишно і красиво, Поташнянським лісництвом Держлісгоспу надано 300 саджанців дуба червоного, які будуть висаджені біля навчальних закладів громади, а в Щербашинцях впорядковано клумби та планується посадка тюльпанів.

Питання благоустрою і надалі буде залишатися в полі зору керівництва громади, депутатського корпусу, старост. Але його вирішення залежить не тільки від них, а й від нас, бо лише за умови діалогу та співпраці можливі реальні дії та досягнення бажаних результатів.

Зробимо наші села чистими та гарними всією громадою!