Мітинг-реквієм на честь Медвинської республіки

Дата: 14.10.2021 21:25

13 жовтня 2021 року біля пам'ятного знака на честь Медвинської республіки відбувся мітинг-реквієм присвячений одній з самих трагічних сторінок в історії села.

Саме в цей день, 101 рік тому, каральний загін більшовиків вивів за село і стратив біля 80 мирних жителів, чоловіків віком від 18 до 30 років.

Присутні вшанували пам'ять страчених односельчан та всіх загиблих від режиму більшовиків в роки радянської влади.

Голова громади І. Сергієнко у своєму виступі зазначив, що потрібно пам'ятати та шанувати усіх тих, хто виборював раніше і зараз виборює на сході України для всіх нас мир і незалежність.

Після закінчення мітингу в храмі Преображення Господнього відбулася панахида та поминальний обід.

Нехай пам'ять про загиблих і шана до живих згуртує всіх нас, дасть силу волю та наснагу.