Засідання постійних комісій

Дата: 18.10.2021 13:26

Засідання постійної комісії з питань комунальної власності , житлово-комунального господарства підприємництва , енергозбереження, транспорту, зв'язку та сфери послуг.

Відбудеться 18.10.2021р.  о 15-30 в приміщенні Будинку культури с. Медвин.

Порядок денний:

1) Про прийняття у комунальну власність Медвинської територіальної громади Білоцерківського району Київській області об'єкта нерухомого майна-водозабірна свердловинна  № -1.

2).  Про передачу майна комунальної власності Медвинської територіальної громади  в господарське відданя комунальному підприємству " Медвин Інвест" Медвинської сільської ради.

Засідання комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально - економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

відбудеться 19 жовтня 2021 року о 12:00 год с.Медвин, в приміщенні Будинку культури.

Порядок денний:

1. Прогноз бюджету Медвинської сільської територіальної громади 2022-2024 роки.

2. Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету Медвинської сільської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.

3. Про внесення змін до рішення Медвинської сільської ради від 22.12.2020 року № 31-02- VIII  «Про місцевий бюджет Медвинської сільської територіальної громади на 2021 рік»

4. Про затвердження структури та штатного розпису Медвинської сільської ради на 2021 рік ( в новій редакції)

5. Про надання матеріальної допомоги громадянам із сільського бюджету.

Засідання Постійна комісія з питань освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення

відбудеться 19.10.21р. о 13.00 в приміщенні Медвинського Будинку культури .

Порядок денний:

1. Про внесення змін та доповнень до структури відділу освіти, молодці та спорту Медвинської сільської ради Білоцерківського району Київської області на 2021рік, затвердженої рішенням сільської ради від 23.03.21 р. № 138-08-VIII.