МЕДВИНСЬКА ГРОМАДА
с.Медвин, Білоцерківський район, Київська область

Постійна комісія з питань прав людини, законності, запобігання корупції, регламенту, депутатської діяльності, етики та місцевої згуртованості проводить 14- те  засідання  10.11. 2021р.  о  9.00    в приміщенні будинку культури (с. Медвин)

Дата: 08.11.2021 16:31

Порядок денний 14 - го засідання

1 Про затвердження в новій редакції Переліку адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг  Медвинської сільської ради та відділене робоче місце адміністратора

2. Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Медвинської сільської ради та опис посвідчення

3. Про внесення змін до рішення сільської ради від 27.11.2020 р. № 18-01-VIII «Про обрання голови та членів постійної комісії Медвинської сільської ради VIII скликання з питань комунальної власності, житлово комунального господарства, підприємництва, енергозбереження, транспорту, зв’язку та сфери послуг»

4. Про внесення змін до рішення сільської ради від 27.11.2020 р. № 19-01-VIII «Про обрання голови та членів постійної комісії Медвинської сільської ради VIII скликання з питань освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення»