Фінансування по Програмі фінансової підтримки комунального підприємства «Медвин - інвест» Медвинської сільської ради на 2021 -2023 роки.

Дата: 19.11.2021 08:29

З квітня 2021 р. з загального фонду Медвинської територіальної громади за роботи по благоустрою надійшло 834,89 тис. грн., з них на виконання Програми «Благоустрій -  2021 р.» Медвинської громади 2021 – 2023 рр. по напрямках:

- Боротьба зі стихійними сміттєзвалищами та їх ліквідація по Медвинській громаді – 169,8 тис. грн.

- Покращення стану ґрунтових доріг комунальної власності сипучими будівельними матеріалами, підтримка доріг в належному стані –                       151,6 тис. грн.

- Санітарне очищення та оновлення зелених насаджень в селах Медвинської громади – 62,9 тис. грн.

-  Утримання та облаштування парків, скверів, дитячих майданчиків, тощо – 34,0 тис. грн.

- Утримання об’єктів комунальної власності у належному стані (ринок) –  40,0 тис. грн.

- Нарахування на заробітну плату, загальновиробничі та адміністративні витрати – 225,2 тис. грн.

Кошти отримані з бюджету громади  КП «Медвин - інвест» були витрачені на такі статті витрат:

- паливо-мастильні матеріали в сумі 203,53 тис. грн.;

- запасні частини на основні засоби в сумі 15,22 тис. грн.;

- витратні матеріали для робіт по благоустрою в сумі 3,58 тис. грн.;

- послуги з ремонту техніки ( вантажний та пасажирський автобуси Мерседес)  в сумі 2,9 тис. грн.;

- Послуги з переоформлення техніки з Медвинської сільської ради на КП «Медвин – інвест» (4 трактори та причіп) – 25,00 тис. грн..

Витрати на оплату праці протягом 6 місяців становлять 550,5 тис. грн., в т.ч. нарахування на заробітну плату  107,4 тис. грн..

Директор КП «Медвин - Інвест»                                       С.М. СЛОБОДЯНИК